↑ Powrót do O nas

Sezon 2013

Sezon 2013

W sezonie 2013, od kwietnia do października, zorganizowaliśmy 14 wycieczek. Wzięliśmy również udział w Powstańczej Masie Krytycznej oraz sprawdziliśmy swoją wiedzę o Warszawie podczas dwóch nawigacyjnych rajdów rowerowych: po naszych ulubionych dzielnicach – Ursynowie i Żoliborzu. W sumie udało nam się przejechać ponad 1000 km.

W tym roku nowością były dla nas kilkudniowe wypady. W maju wybraliśmy się na trzy dni do Mielnika, gdzie m.in. spotkaliśmy “Bestię Syberyjską”. Zwiedziliśmy wtedy także fragmenty Podlasia i Lubelszczyzny. Z kolei w sierpniu podczas dwudniowego wyjazdu do Ciechanowa dotarliśmy na północne krańce Mazowsza. Ponadto podczas pozostałych wycieczek widzieliśmy m.in. najdłuższy rynek w Europie (w Pułtusku), przejechaliśmy się szlakiem latarni gazowych na Sadybie, a także odkrywaliśmy szlaki Krainy Jeziorki.

Końcówka sezonu przyniosła nam nawet nagrodę, którą udało nam się zdobyć we wcześniej wspomnianym Rowerowym Rajdzie Nawigacyjnym (podczas etapu po Żoliborzu). Tegoroczne wojaże zdecydowanie rozbudziły nasz apetyt – i to nie tylko na pizzę, ale i również na jeszcze dalsze wyprawy. Ciekawe co przyniesie 2014 rok…

 

mazbike_trasy_2013

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *